PIŁKARZE OD SERCA

Ruszamy z przygotowaniami do Meczu Charytatywnego “Piłkarze od serca”!

PSONI Koło w Zamościu oraz Dawcy Uśmiechu - Smile Donors zapraszają na wyjątkowy mecz charytatywny w Zamościu!

“Piłkarze od serca” zagrają dla uczniów, wychowanków i uczestników Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Zamościu.

Mecze Turnieju rozgrywane będą na płycie głównej boiska przy ul. Królowej Jadwigi!

30 czerwca 2019 roku, w godzinach 9.00 - 20.00 na terenach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbędzie się mecz charytatywny o Puchar Przewodniczącej PSONI Koło w Zamościu.

  • Zgłoś swoją drużynę pod nr 662 622 444
  • Ilość miejsc ograniczona!
  • Wpisowe dla Drużyny - 250 zł
PODARUJ NIEPEŁNOSPRAWNYM LEPSZE DZIŚ I JUTRO!

Wpływy z tego wydarzenia, datki, oraz dochód z równolegle prowadzonej aukcji charytatywnej online zostaną dołączone jako wkład w adaptację budynku, który Stowarzyszenie otrzymało w 2018 roku od Prezydenta Miasta Zamościa.

Adaptacja budynku do potrzeb Osób niepełnosprawnych wyceniana jest obecnie na ponad 1,5 mln zł, a jego uruchomienie jest niezbędne dla jeszcze lepszej i skuteczniejszej pomocy niepełnosprawnym i ich rodzinom zamieszkałym na terenie Zamojszczyzny.

Uruchomienie tego miejsca to krok milowy dla działalności Stowarzyszenia. Dzięki temu będziemy mogli pomóc większej ilości rodzin oczekujących na przyjęcie swoich dzieci. Zwiększymy przestrzeń lokalową i polepszymy warunki codziennej terapii, rehabilitacji i edukacji dzieci, młodzieży, oraz osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną, którzy na co dzień przebywają w naszych placówkach!

PSONI KOŁO W ZAMOŚCIU to organizacja lokalna, zajmująca się osobami z niepełnosprawnością intelektualną ze sprzężeniami w różnym stopniu. Posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego. Osobom z niepełnosprawnością i ich rodzinom zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie rozwoju w placówkach, które stworzyliśmy przez ponad 27 lat naszej pracy. Jest to Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy, Warsztat Terapii Zajęciowej, Świetlica Rewalidacyjno- Rehabilitacyjna, oraz mieszkania treningowe. Wspieramy ponad 140 rodzin, w tym stanowimy oparcie terapeutyczne w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Z roku na rok przybywa naszych podopiecznych. By móc ich przyjąć, a jednocześnie tym, którzy są naszymi podopiecznymi - zapewnić jak najlepsze - godne warunki codziennego funkcjonowania - niezbędna jest pomoc finansowa ze strony ludzi dobrej woli.

Pomocne dane

KRS 0000044273

NIP 922-18-21-220

Numer konta:

PBS Zamość 61 9644 0007 2001 0000 1052 0004

Fani Mani - darowizny od zakupów

Rozliczenie PIT z PITax.pl  

Szybki Kontakt

Adres: ul. Gen. Orlicz-Dreszera 14, 22-400 Zamość

Telefon: 84 639 23 58

Email: zk.zamosc@psouu.org.pl

Social Media

Pliki cookie pomagają nam dostarczać nasze treśći. Korzystając z serwisu PSONIzamosc.org.pl, zgadzasz się na użycie plików cookie.