Styczeń-Luty | Podsumowanie wydarzeń

Styczeń w tym roku to dla Stowarzyszenia czas wytężonej pracy, edukacji, ale też zabawy. Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z wydarzeń. Po więcej zapraszamy również na nasz FACEBOOK.

ZAWODY BALONOWE NA OGRZANE POWIETRZE

W ramach współpracy z Modelarnią Zamojską prowadzoną przez Pana Andrzeja Niezgodę bierzemy udział w tworzeniu balonów, które będą puszczane na zawodach modelarskich dnia 23 lutego br. o godz. 10.00 na Rynku Wielkim w Zamościu. W zawodach udział wezmą trzy drużyny: młodzież z modelarni, uczestnicy z WTZ przy Parafii Św. Michała oraz uczestnicy WTZ z ul. Orlicz-Dreszera 14. Wszystko organizowane jest pod patronatem Spółdzielni Mieszkaniowej im Waleriana Łukasińskiego w Zamościu.

BAL STOWARZYSZENIA

Dnia 17 lutego 2019 roku w restauracji „Aspirant” odbył się Bal Karnawałowy zorganizowany przez PSONI Koło w Zamościu dla członków Stowarzyszenia i ich dzieci. W trakcie balu uczestnicy zabawy mogli przebrać się w strój inny niż zwykle i pokazać się innym w swoim przebraniu. Konkursy i zabawy pozwoliły wspólnie miło spędzić czas, a bal był okazją do spotkania się w większym gronie. Pan Marek dobrał muzykę, która zapewniła wszystkim świetną zabawę.

UCZNIOWIE OREW W TEATRZE MUZYCZNYM W LUBLINIE

5 lutego 2019 dzieci z Ośrodka Rehabiltacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego oglądali Balet - Królewna Śnieżka w Teatrze Muzycznym w Lublinie. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem. :)

ŚWIĘTOWANIE WALENTYNEK

14 lutego był okazją do świętowania w naszej Świetlicy, a nasi Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej odwiedzili koleżanki i kolegów z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Alojzowie. Wszystkie te wydarzenia były okazją do wspólnej zabawy, spotkań i twórczych prac.

Walentynki w Świetlicy Rewalidacyjno - Rehabilitacyjnej

Walentynki w WTZ

Walentynki w Alojzowie

CZEKOLADOWY AUTOBUS

Na początku lutego odwiedził nas Czekoladowy Autobus! To było bardzo ciekawe wydarzenie zarówno dla małych jak i tych starszych! Poniżej kilka fotografii i relacji z tego wydarzenia.

BAL KARNAWAŁOWY OREW 2018

Zabawy było co niemiara, nasi uczniowie i wychowankowie uczestniczyli w tańcach i zabawie podczas tradycyjnego Balu Karnawałowego!

NASI LAUREACI w Konkursie Plastyczno - Literackim!

Dnia 22 stycznia 2019 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Zamościu odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów i nagród. Laureatami VI Regionalnego Logopedycznego Konkursu Plastyczno- Literackiego „W Krainie Homonimów” zostali Marta i Karolek, wychowankowie naszej placówki.

Serdecznie gratulujemy!

 

 

Pomocne dane

KRS 0000044273

NIP 922-18-21-220

Numer konta:

PBS Zamość 61 9644 0007 2001 0000 1052 0004

Fani Mani - darowizny od zakupów

Rozliczenie PIT z PITax.pl  

Szybki Kontakt

Adres: ul. Gen. Orlicz-Dreszera 14, 22-400 Zamość

Telefon: 84 639 23 58

Email: zk.zamosc@psouu.org.pl

Social Media

Pliki cookie pomagają nam dostarczać nasze treśći. Korzystając z serwisu PSONIzamosc.org.pl, zgadzasz się na użycie plików cookie.