Muzykoterapia

Muzykoterapia jest ważną formą rehabilitacji, która umożliwia naukę relaksacji, odreagowywania napięć i emocji, Muzyka stymuluje zaburzone funkcje, pobudza do działania, wycisza i uspokaja. Program zajęć jest dostosowany do możliwości grupy.

Uczestnicy wyrażają to co czują poprzez naukę gry na podstawowych instrumentach muzycznych, a także poprzez proste formy taneczne.

Dzięki zabawom ruchowo - muzycznym doskonalona jest koordynacja wzrokowo - słuchowa. Inną formą terapii jest taniec, śpiew, wystukiwanie rytmu na instrumentach muzycznych. W tego typu zajęciach uczestnicy bardzo chętnie biorą udział, przynosi im to dużo zadowolenia i radości.

W ramach muzykoterapii funkcjonuje grupa wokalna "Meteor", która istnieje od 1999 roku. Posiada bogaty dorobek artystyczny. W repertuarze zespołu znajduje się muzyka rozrywkowa, religijna, biesiadna. Uczestniczy na licznych przeglądach, kiermaszach, jarmarkach, imprezach kulturalnych zajmując czołowe miejsca. Zespół znany i ceniony jest nie tylko w środowisku zamojskim ale również i poza nim. Występował między innymi: w Lublinie, Łęcznej, Włodawie, Biłgoraju, Tomaszowie Lub., Mikołajkach, Białymstoku, Krakowie, Podolanach, a także na Letnim Festiwalu w Hoym w Niemczech.

Pomocne dane

KRS 0000044273

NIP 922-18-21-220

Numer konta:

PBS Zamość 61 9644 0007 2001 0000 1052 0004

Fani Mani - darowizny od zakupów

Rozliczenie PIT z PITax.pl  

Szybki Kontakt

Adres: ul. Gen. Orlicz-Dreszera 14, 22-400 Zamość

Telefon: 84 639 23 58

Email: zk.zamosc@psouu.org.pl

Social Media

Pliki cookie pomagają nam dostarczać nasze treśći. Korzystając z serwisu PSONIzamosc.org.pl, zgadzasz się na użycie plików cookie.