ZBIERAJ ZŁOTÓWKI I ZMIENIAJ ŚWIAT OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH INTELEKTUALNIE NA LEPSZY! Już po raz 5 ruszamy w Zamościu z akcją KILOMETRY DOBRA.


Cel zbiórki w roku 2019 to dofinansowanie remontu i adaptacji budynków należących do Stowarzyszenia. Planujemy z Waszą pomocą pobić rekord z roku 2018 i zrealizować nasz cel! Już teraz dziękujemy!

WPŁAĆ JUŻ TERAZ i układaj z nami kolejne metry dobra! Liczy się każda złotówka!

W Zamościu Kampania zagościła za sprawą naszego Stowarzyszenia, znajdując poparcie społeczne i zyskując coraz większe zaufanie lokalnej społeczności. Przez 4 ubiegłe lata we wsparciu i dzięki zaangażowaniu Sektora biznesu, Instytucji, Szkół - za którymi stała rzesza zaangażowanych w czynienie dobra Osób zebraliśmy środki, dzięki którym udało się nam dokonać realnych zmian!

Kilometry Dobra okazały się wielkim Festiwalem Dobrej Woli. W tym roku również zapraszamy wszystkich do układania centymetrów - metrów i kilometrów złotówek, które zamienią się realne pomocowe działania!

Skąd się wzięły KILOMETRY DOBRA?

O Kampanii najwięcej dowiesz się u źródła - czyli na stronie internetowej POLSKIEGO INSTYTUTU FILANTROPII.

W roku 2019 Patronat Honorowy nad Kampanią objął Pan Prezydent Andrzej Wnuk. Ambasadorzy Kampanii: Beata Ścibakówna, Witold Paszt, Ewa Pacuła, Wiktoria Gąsiewska, Kuba Dmochowski, Waldemar Barwiński.

Bieżące informacje na temat zbiórek i wydarzeń odnajdziecie również na naszym FACEBOOK.

Kilometry Dobra Spot

km dobra pasek dobry

Pomocne dane

KRS 0000044273

NIP 922-18-21-220

Numer konta:

PBS Zamość 61 9644 0007 2001 0000 1052 0004

Fani Mani - darowizny od zakupów

Rozliczenie PIT z PITax.pl  

Szybki Kontakt

Adres: ul. Gen. Orlicz-Dreszera 14, 22-400 Zamość

Telefon: 84 639 23 58

Email: zk.zamosc@psouu.org.pl

Social Media

Pliki cookie pomagają nam dostarczać nasze treśći. Korzystając z serwisu PSONIzamosc.org.pl, zgadzasz się na użycie plików cookie.